Vagić napustio Klonfere i krenuo put Rusije

Nebojša Vagić nije više deo stručnog štaba OKK Beograda. Iskusni strateg je novi pomoćni trener Avtodor Saratova. Puno sreće u nastavku karijere .
Mlađi Pioniri: ОКК Београд : КК Церак 16 : 66 Pioniri 2.liga: КК Офи Баскет : ОКК Београд 74 : 60 Pioniri regionalna liga: КК Крсташ : ОКК Београд 2 59 : 37 Kadeti 2.liga : КК Земун Фитофармација 2 : ОКК Београд 59 : 71 Kadeti regionalna liga : КК Сава 4 : ОКК

Klonferi sigurni protiv Mladosti

U premijernom meču 7. kola Košarkaške lige Srbije OKK Beograd je pobedio Mlodost 82-89 u SC „Master“. U prvoj četvrtini smo videli izjednačenu borbu i to je potvrdio i rezultat 22-22. U nastavku gosti su pojačali igru pod svojim košem i pod sjajnom komandom kapitena Miljenovića otišli na + 13. Treći period je protekao pod

Najava utakmice Mladost – OKK Beograd

Sjajnom završnicom i novom pobedom nad Vršcem OKK Beograd sa dosta samopouzdanja ulazi u narednu utakmicu i to protiv starog rivala zemunske Mladosti. Svaki duel ove dve ekipe nam donosi dosta uzbuđenja i triler završnica. U sastavima ima dosta mladih talentovanih momaka koji će u budućnosti nositi dres seniorske reprezentacije. Jedan od njih je Luka

INFO : OKK Beograd YouTube kanal

Započeo je sa radom naš YouTube kanal gde možete pogledati konferencije za medije i druge zanimljive video materijale.

KADETSKI DRUGI TIM I JUNIORI UPISALI PRVE POBEDE

PIONIRI II LIGA: 2. KOLO ОКК Beograd : КК FMP 54 : 73 PIONIRI REGIONALANA LIGA : 1. KOLO ОКК Beograd 2 : КК Fleš 4 27 : 65 KADETI II LIGA: 1. KOLO OКК Barajevo : ОКК Beograd 96 : 80 KADETI REGIONALNA LIGA: 1. KOLO ОКК Beograd 2 : КК Cerak 3 54
OKK Beograd zabeležio 5. trijumf ove sezone protiv Vršca nakon velike borbe i produžetka 103-92. Gotovo cela utakmica je bila u egalu i možda je najrealnije da se igra dodatnih 5 minuta u kome su domaći bili svežiji i spremniji. Prve violine kod OKK Beograda su kapiten Nenad Miljenović sa 33 poena i 8 asistencija

Vujić: Jakim treningom do pobede

Okk Beograd je u 5.kolu Košarkaške lige Srbije doživeo prvi poraz u sezoni od Spartaka nakon velike borbe. Klonferi su u taj meč ušli sa dosta problema ne igranjem Vujića i Jovanovića i tako ostavili na cedilu Veljkovića i Langovića kao jedine visoke igrače. Narednu utakmicu OKK Beograd igra protiv Vršca u subotu od 15

Jovičić :Odbranom do pete pobede

U utakmici petog kola košarkaši OKK Beograda gostuju neugodnoj ekipi Spartaka koji, kao i Klonferi su puni samopouzdanja nakon velike pobede u Valjevu. Gosti žele da nastave sa dobrim partijama i pobedama. Nekadašnji igrač Real Madrida Mihailo Jovičić ima jasnu računicu : „Očekuje nas jako teška utakmica na strani protiv motivisane ekipe Spartaka koja sigurno