Mlađe kategorije OKK Beograda (pioniri,kadeti,juniori) će obaviti pripreme za narednu sezonu na Kopaoniku.Termin 13.8-23.8.Cena :36.000 rsd.Moguće je platiti u 6 rata.2 x dnevno treninzi ,na otvorenim terenima.U slučaju loših vremenskih uslova ,trening će se obaviti u Hali Grand Hotela.Smeštaj u Konacima. Akademija OKK Beograda (uzrast 6-12 godina) će boraviti na Kopaoniku 24.6-01.7.Cena :25.000 rsd .Moguće

Promena na klupi pionira

Novi trener pionira OKK Beograda je Vladeta Popović. OKK Beograd se zahvaljuje dojučerašnjem treneru Zoranu Leposaviću na profesionalnosti i Klonferi mu žele sve najbolje u nastavku karijere.

OKK Beograd – Mladost

U nedelju od 13 h igra se utakmica 22.kola između OKK Beograda i Mladosti iz Zemuna. OKK Beograd posle poraza od Dunava u prošlom kolu, razmišlja o sledećem rivalu ekipi Mladosti. Najveća opasnost Klonferima preti od Vuka Malidžana koji je motor „Zemunaca“ i sigurno mu neće biti lako da igra protiv kluba u kojem je
Posle slabog drugog poluvremena u Pančevu i poraza, OKK Beograd očekuje gradski derbi protiv Beovuka. Pobednik ovog duela ostaje u trci za 8.poziciju, dok poraženi može polako da razmišlja o narednoj sezoni. Oba tima imaju veliki broj talentovanih igrača i sigurno nas očekuje uzbudljiva utakmica sa dosta atraktivnih poteza. Sa dosta optimizma očekuje nedeljni meč

Klonfere skupo koštala treća četvrtina

U 19. kolu KLS Tamiš je pobedio OKK Beograd 83-62. Početak utakmice pripao je domaćima koje je predvodio Ilkić sa 13 poena (sve u prvoj četvrtini), dok su u drugoj četvrtini gosti zaigrali dosta agresivnije u odbrani i rezultat na poluvremenu je bio 34-29 za Tamiš. Treća četvrtina je bila kobna za OKK Beograd u

13. kolo : Mladje kategorije

Pioniri 13.kolo OKK Beograd – Balkan 27-53 Kadeti 13. Kolo BKK Radnički – OKK Beograd 51-68 Juniori 13. Kolo KK Fleš – OKK Beograd 95-81

OKK Beograd-Tamiš

Nastavlja se KLS posle 10 dana pauze utakmicom između Tamiša i OKK Beograda. Obe ekipe su prepoznatiljive po igri u defanzivi. I jedni i drugi žele što pre da obezbede mesto u Superligi. Plejmejker OKK Beograd Nikola Vukasović presrećan što opet sarađuje sa trenerom Kostićem poručuje: „Očekuje nas veoma važna utakmica za nas. Imali smo
OKK Beograd je upisao 8.trijumf ove sezone i ostao sa dobrim izgledima da se domogne jednog od 8 mesta koje vode u Superligu. Pred oko 200 ljubitelja košarke Klonferi su od samog starta krenuli silovito i već na kraju prve deonice ( 28-11) rešili pitanje pobednika, pa je ostatak meča služio treneru Kostiću da pruži

18. kolo: OKK Beograd – Sloga

Od poslednje utakmice na Zlatiboru, promenilo se dosta toga kada je u pitanju igrački kadar. U redove OKK Beograda stigli su Vukasović i Milošević, a klub je napustio Nešović. Na redu je utakmica sa Slogom, koju domaći jednostavno moraju da pobede. Bela desetka Bojan Nešić optimista pred utakmicu koja se igra u nedelju u 13