Mega Bemax i OKK Beograd su u prostorijama Sportskog centra Radivoj Korać potpisali ugovor o sportsko-tehničkoj saradnji koji između ostalog podrazumeva da će mladi igrači Mega Bemaxa igrati za OKK Beograd u Košarkaškoj ligi Srbije, a istovremeno Mega Bemax će finansijski podržati klub bogate tradicije u njegovom nastojanju da se vrati na staze slave. Vlade

Juniorima drugo mesto na F4 druge lige

Prvog i drugog dana turnira Izabranici Zorana Popovića nisu imali većih problema sa Vitezom odnosno Eko Sportom. Treći odnosno finalni dan za našu ekipu je bio direktan duel protiv Astre za prvo mesto. Prvo poluvreme je pripalo OKK Beogradu, 40-38 uz konstantnu prednost. Drugo poluvreme je počelo slabijom igrom naših igrača i veliki problem u
Izabranici Zorana Popovića nakon sjajnih igara u regularnom delu (skor 14-8), plasirali su se u 1/8 finala gde su igrali dvomeč protiv BKK Radničkog i lako izašli na kraj. U 1/4 finalu „Klonferi“ su odmerili snage sa nezgodnom Savom i posle velike borbe izborili su plasman na završni turnir. Finalni turnir se igra predstojećeg vikenda,
Mlađe kategorije OKK Beograda (pioniri,kadeti,juniori) će obaviti pripreme za narednu sezonu na Kopaoniku.Termin 13.8-23.8.Cena :36.000 rsd.Moguće je platiti u 6 rata.2 x dnevno treninzi ,na otvorenim terenima.U slučaju loših vremenskih uslova ,trening će se obaviti u Hali Grand Hotela.Smeštaj u Konacima. Akademija OKK Beograda (uzrast 6-12 godina) će boraviti na Kopaoniku 24.6-01.7.Cena :25.000 rsd .Moguće

Promena na klupi pionira

Novi trener pionira OKK Beograda je Vladeta Popović. OKK Beograd se zahvaljuje dojučerašnjem treneru Zoranu Leposaviću na profesionalnosti i Klonferi mu žele sve najbolje u nastavku karijere.

OKK Beograd – Mladost

U nedelju od 13 h igra se utakmica 22.kola između OKK Beograda i Mladosti iz Zemuna. OKK Beograd posle poraza od Dunava u prošlom kolu, razmišlja o sledećem rivalu ekipi Mladosti. Najveća opasnost Klonferima preti od Vuka Malidžana koji je motor „Zemunaca“ i sigurno mu neće biti lako da igra protiv kluba u kojem je
Posle slabog drugog poluvremena u Pančevu i poraza, OKK Beograd očekuje gradski derbi protiv Beovuka. Pobednik ovog duela ostaje u trci za 8.poziciju, dok poraženi može polako da razmišlja o narednoj sezoni. Oba tima imaju veliki broj talentovanih igrača i sigurno nas očekuje uzbudljiva utakmica sa dosta atraktivnih poteza. Sa dosta optimizma očekuje nedeljni meč

Klonfere skupo koštala treća četvrtina

U 19. kolu KLS Tamiš je pobedio OKK Beograd 83-62. Početak utakmice pripao je domaćima koje je predvodio Ilkić sa 13 poena (sve u prvoj četvrtini), dok su u drugoj četvrtini gosti zaigrali dosta agresivnije u odbrani i rezultat na poluvremenu je bio 34-29 za Tamiš. Treća četvrtina je bila kobna za OKK Beograd u

13. kolo : Mladje kategorije

Pioniri 13.kolo OKK Beograd – Balkan 27-53 Kadeti 13. Kolo BKK Radnički – OKK Beograd 51-68 Juniori 13. Kolo KK Fleš – OKK Beograd 95-81