Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je danas na svom parketu ostvario pobedu u susretu 30. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Metalca i slavili rezultatom 111:96 (22-24, 28-27, 37-25, 24-20).

Danas je u susretu poslednjeg 30. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali TC Dejan Milojević odmerila snage sa ekipom Metalaca i ostvarila dvanaestu ovosezonsku pobedu. Nakon ravnopravnog prvog poluvremena gosti su na pauzu otišli sa poenom prednosti. Ipak, presudna je bila treća četvrtina u kojoj su plavo-beli sjajnom igrom u napadu stigli do ubedljive prednosti koju su uspeli da sačuvaju do kraja utakmice.

Najbolji u redovima plavo-belih bili su Marković B. (26p, 11sk, 5as, 1uk), Vukčević M. (25p, 1sk, 2as, 2uk), Petrović M. (15p, 2sk, 8as), Dragojević K. (13p, 4sk, 2as, 1uk), Paunović A. (11p, 1uk), Mušicki A. (9p, 6as, 1uk), Nekić L. (7p, 8sk, 1as, 2uk), Pavlović M. (4p, 6sk, 1as) i Gačić L. (1p, 5sk, 1as), dok su se kod gostiju istakli Grubor M. (27p, 9sk, 2as, 2uk), Janković N. (21p, 4sk, 3as), Armstrong II T. (16p, 4sk, 7as, 1uk), Bajić M. (11p, 1sk, 9as, 3uk), Popović A. (11p, 7sk, 1as, 1uk), Obućina A. (8p) i Sinovec S. (2p, 1sk, 1uk).