Domaći nisu imali problema protiv Sloge u 18. kolu KLS

Domaći nisu imali problema protiv Sloge u 18. kolu KLS

OKK Beograd je upisao 8.trijumf ove sezone i ostao sa dobrim izgledima da se domogne jednog od 8 mesta koje
Detaljnije
18. kolo: OKK Beograd – Sloga

18. kolo: OKK Beograd – Sloga

Od poslednje utakmice na Zlatiboru, promenilo se dosta toga kada je u pitanju igrački kadar. U redove OKK Beograda stigli
Detaljnije
17.kolo: Zlatibor-OKK Beograd

17.kolo: Zlatibor-OKK Beograd

Serija teških mečeva za plavo-bele se nastavlja, na red je došlo gostovanje Zlatiboru. Klonferi su u prvom delu sezone kontrolisali
Detaljnije
Vojvodina – OKK Beograd 73-54

Vojvodina – OKK Beograd 73-54

Klonferi su poraženi na gostovanju u Novom Sadu, nakon teške utakmice. Utakmica je bila toliko teška da je rezultat nakon
Detaljnije

100 - 66

OKK Beograd — KK Sloga

85 - 81

KK Zlatibor — OKK Beograd

73 - 54

KK Vojvodina — OKK Beograd

VESTI

  • Dušan Milošević novi igrač OKK Beograda

    Posle Vukasovića u redove četvorostrukog prvaka države stigao je i Dušan Milošević koji će u novom klubu nositi dres sa brojem 32....

    februar 9, 2018
  • Vukasović in, Nešović out

    Posle odlaska kapitena Nešovića u Mzt Skopje, Klonferi su morali brzo da reaguju i doveli Nikolu Vukasovića, koji je pre dve sezone nosio plavo beli d...

    februar 5, 2018
  • KK Zlatibor – OKK Beograd 85:81

    Košarkaši Zlatibora pobedili su OKK Beograd rezultatom 85:81 u 17. kolu Košarkaške lige Srbije....

    februar 5, 2018

SLEDEĆA UTAKMICA

18:30

KK Tamiš — OKK Beograd

TABELA

PozTimPWL+/-
1KK Dynamic VIP PAY33153169
2KK Borac32144171
3KK Vršac31135124
4KK Metalac29117107
5KK Vojvodina2810843
6KK Tamiš2810816
7KK Zlatibor279937
8OKK Beograd26810-5
9KK Beovuk 7226810-32
10KK Mladost26810-53
11KK Spartak26810-66
12KK Dunav26810-72
13KKK Radnički20216-203
14KK Sloga20216-236

GALERIJA

ISTORIJAT

KUĆA SLAVNIH

TOP