Klonferi ostvarili pobedu na teškom gostovanju

Klonferi ostvarili pobedu na teškom gostovanju

Košarkaši OKK Beograda savladali su na gostovanju ekipu Zlatibora rezultatom 50:62 (18:22, 13:10, 14:11, 5:19). Puleni trenera Branislava Vićentića večeras su
Detaljnije
Klonferi gostuju na Zlatiboru, cilj još jedna pobeda

Klonferi gostuju na Zlatiboru, cilj još jedna pobeda

Ekipa OKK Beograda u petak će biti gost ekipe Zlatibora u okviru 17.kola Košarkaške lige Srbije. Utakmicama 17.kola nastavlja se takmičenje
Detaljnije
Poraz Klonfera od Slobode

Poraz Klonfera od Slobode

Košarkaši OKK Beograda doživeli su 5. neuspeh u sezoni i to protiv Slobode na domaćem parketu 93-101. Domaći su na
Detaljnije

50 - 62

KK Zlatibor — OKK Beograd

93 - 101

OKK Beograd — KK Sloboda

Najnovije vesti

12:00

OKK Beograd — KK Spartak

KLS

PozTimPWL+/-
1KK Borac33161262
2KK Dynamic VIP PAY29125184
3OKK Novi Pazar29133131
4OKK Beograd2912568
5KK Sloboda269844
6KK Tamiš258946
7KK Zlatibor2589-3
8KK Mladost24710-48
9KK Vršac24710-80
10KK Vojvodina24710-86
11KK Metalac23611-55
12KK Dunav23611-135
13KK Spartak21413-157
14KK Beovuk 7219313-171

IGRAČI

TOP