Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na gostujućem parketu pretrpeo poraz u susretu 13. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Spartaka Office Shoes koja je slavila rezultatom 97:70 (31-21, 27-12, 19-17, 20-20).

Večeras je u susretu 13. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali sportova ’’Dudova šuma’’ odmerila snage sa ekipom Spartaka Office Shoes i pretrpela sedmi ovosezonski poraz. Subotičani su odlično otvorili utakmicu i već na poluvremenu su imali nedostižnu prednost. Plavo-beli su u drugom poluvremenu uspostavili ravnotežu u igri, ali nisu uspeli da izbegnu izuzetno ubedljiv poraz na teškom gostovanju.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Bojić A. (16p, 2sk, 1as, 1uk), Barna F. (14p, 4sk, 3as, 1uk), Cvetković A. (12p, 3sk, 9as, 2uk), Cerovina L. (12p, 4sk, 5as, 2uk), Milisavljević M. (10p, 4sk, 1as, 1uk), Stepanović P. (9p, 4sk, 1as), Milijašević I. (9p, 1sk, 1uk) i Medarević V. (9p, 4sk), dok su se u redovima plavo-belih istakli Petrović M. (19p, 2sk, 3as, 1uk), Marković B. (15p, 7sk), Đulović A. (8p, 2sk, 1uk), Milenković A. (7p, 6sk), Kroflič U. (6p, 2sk, 1as), Vukčević M. (5p, 2sk, 1as), Pantelić A. (4p, 2sk, 2as), Pavlović M. (3p, 3sk) i Nekić L. (3p, 2sk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti domaćin, a odmeriće snage sa ekipom Vršca.