Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na svom parketu pretrpeo poraz u susretu 19. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Novog Pazara koja je slavila rezultatom 79:87 (24-19, 16-18, 22-27, 17-23).

Večeras je u susretu 19. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali TC Dejan Milojević odmerila snage sa ekipom Novog Pazara i pretrpela jedanaesti ovosezonski poraz. Plavo-beli su dobro počeli utakmicu i prvu četvrtinu završili sa pet poena prednosti. Ipak, gosti su u nastavku utakmice bili bolji rival i stigli do pobede.

Najbolji u redovima plavo-belih bili su Gačić L. (16p, 9sk, 5as, 1uk), Marković B. (15p, 16sk, 1uk), Vukčević M. (15p, 5sk, 1as), Đulović A. (13p, 4sk, 2as), Petrović M. (13p, 3sk, 7as), Paunović A. (3p, 2sk, 1as, 1uk), Pavlović M. (2p, 3sk) i Radaković F. (2p, 1sk, 1as), dok su se u redovima gostiju istakli Green W. (22p, 3sk, 3as, 4uk), Islamović A. (13p, 1sk, 3as, 2uk), Vasić L. (13p, 7sk, 2as, 1uk), Stanković L. (11p, 7sk, 2as, 2uk), Boyd D. (9p, 5sk, 1as, 1uk), Karapandžić S. (7p, 4sk, 3as, 2uk), Gutalj M. (6p, 6sk, 3as, 1uk) i Motley T. (6p, 1sk, 1as, 2uk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti gost, a odmeriće snage sa ekipom Joker.