Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na svom parketu pretrpeo poraz u susretu 7. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom SPD Radnički koja je slavila rezultatom 77:82 (20-22, 22-20, 19-16, 16-24).

Večeras je u susretu 7. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali Mega Factory odmerila snage sa ekipom SPD Radnički i pretrpela peti ovosezonski poraz. Prve dve četvrtine protekle su u ravnopravnoj igri, pa se na poluvreme otišlo sa nerešenim rezultatom na semaforu. Plavo-beli su u trećem periodu odigrali bolje u odbrani i u poslednju četvrtinu ušli sa tri poena prednosti. Ipak, u poslednjoj deonici Kragujevčani su bili bolji tim i na kraju stigli do nove pobede.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Marković B. (23p, 8sk, 1as), Petrović M. (20p, 1uk), Pantelić A. (8p, 5sk, 2as, 3uk), Kroflič U. (8p, 3sk, 1as), Vukčević M. (6p, 5sk, 2as, 2uk) i Nekić L. (6p, 3sk), dok su se u redovima gostujućeg tima istakli Croft Q. (29p, 8sk, 5as, 2uk), Blagojević M. (12p, 4sk, 2as, 1uk), Nikolić U. (10p, 3sk, 4as, 1uk), Đerasimović M. (9p, 1sk, 2as, 1uk), Čabrilo A. (8p, 1sk, 2as) i Nikolić P. (7p, 1sk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti gost, a odmeriće snage sa ekipom Čačak 94 Quantox.