Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je danas na gostujućem parketu pretrpeo poraz u susretu 27. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Vojvodine MTS koja je slavila rezultatom 91:76 (32-21, 22-12, 16-21, 21-22).

Danas je u susretu 27. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali SPC Vojvodina u Novom Sadu odmerila snage sa ekipom Vojvodine MTS i pretrpela sedamnaesti ovosezonski poraz. Ključno je bilo prvo poluvreme ove utakmice u kome je domaći tim stekao izuzetno veliku prednost, pa plavo-beli i pored bolje igre u nastavku nisu uspeli da meč učine neizvesnim. Na kraju, Novosađani su zasluženo stigli do ubedljive pobede.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Banjac U. (15p, 5sk), Johnson T. (13p, 2sk, 2uk), Cunningham J. (12p, 1sk, 3as), Nedeljkov L. (11p, 4sk, 2as, 1uk), Savić S. (9p, 3sk, 1as), Bumbić B. (9p, 2as), Ljubičić M. (8p, 2sk, 4as, 1uk), Nikolić Z. (7p, 7sk, 8as, 1uk), Zagrađanin B. (3p, 1sk, 1as, 1uk), Rakićević P. (2p, 5sk, 4as) i Vučetić V. (2p, 1sk, 1as), dok su se u redovima plavo-belih istakli Petrović M. (17p, 3sk, 5as, 4uk), Pantelić A. (15p, 4sk, 2as, 1uk), Marković B. (10p, 3sk), Radaković F. (8p, 7sk, 2as, 1uk), Vukčević M. (8p, 1sk, 1as), Mušicki A. (7p, 2as, 2uk), Gačić L. (5p, 6sk), Pavlović M. (4p, 6sk, 1uk) i Nekić L. (2p, 3sk, 1as, 3uk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti domaćin, a odmeriće snage sa ekipom Spartak Office Shoes.