Клуб навијача:
КЛОНФЕРИ
16.11.2012

Још једна победа у неизвесној завршници

Екипа ОКК Београда остварила је другу узастопну победу у неизвесној завршници. Овога пута победила је на гостовању домаћу екипу Тамиша резултатом 74:81 (19:19,18:17,17:16,20:29). Резултатска клацкалица трајала је током прве три четвртине, када су играчи тренера Јековића у последњем периоду игре заигали још агресивније и у неколико наврата добром одбраном дошли до лаких понена у контра нападу. На минут и двадесет секунди до краја домаћа екипа постиже три поена, али након тајмаута тренера Јековића ОКК Београд је рутинском игром сачувао предност до краја меча. Најефикаснији играчи у екипи ОКК Београда били су Владимир Поповић са 16 постигнутих поена, Филип Шепа и Станоје Кнежевић са по 13 постигнутих поена, као и Јефтић са 12 и Нешовић са 11 постигнутих поена.