Клуб навијача:
КЛОНФЕРИ
15.11.2012

Важна победа ОКК Београда

Играчи тренера Јековића остварили су врло важну победу против Радничког ФМП победивши резултатом 74:73 ( 14:25, 16:13, 19:23, 25:12). Домаћа екипа је лоше отворила утакмицу дозволивши гостима да после прве четвртине поведу са 11 поена предности,. Током другог периода игре домачини су ублажили вођство гостију и отишли на одмор са 8 поена предности. У другом полувремену гости су наставили са добром игром у након трећег периода имали предност од 12 поена. У последњем периоду игре виђена је потпуно другачија слика на терену, Домаћа екипа направила је брејк и ушла у егал завршницу, након које је у последњим секундама извојевала победу. Најефикаснији у екипи ОКК Београда били су Владимир Поповић са 22 постигнута поена, док су Алексеј Нешовић и Милош Павловић постигл по 15 поена.