Клуб навијача:
КЛОНФЕРИ
10.11.2012

Пораз у неизвесној завршници

ОКК Београд изгубио је у неизвесној завршници од домаће екипе Борца из Чачка резултатом 82:80 (24:17, 23;12, 13:18, 22:33). Чачани су боље отворили утакмицу у првом периоду игре и у истом ритму наставили током друге четвртине, све до самог краја првог полувремена. Након паузе између два полувремена играчи тренера Јековића направли су мини брејк током трећег периода, али је прави брејк наступио током последње четвртине који је утакмицу довео у  резултатску неизвесност. Ипак, славила је екипа Борца из Чачка, која се након ове утакмице на табали изједначила са екипом ОКК Београда са две победе и четири пораза. Најефикаснији у екипи ОКК Београда били су Алексеј Нешовић са 19 постигнутих поена, Милош Павловић и Владимир Поповић са по 15 поена и Станоје Кнежевић са 11 постигнутих поена.