Клуб навијача:
КЛОНФЕРИ
28.10.2012

Победа против Слободе из Ужица

Домаћа екипа ОКК Београда победила је у неизвесној утакмици екипу Слободе из Ужица резултатом 92:88 (24:15, 23:26, 22:25, 23:22). Домаћа екипа добро је отврила утакмицу и након прве четвртине имала предност од 9 поена предности. У другој четвртини гости из Ужица направили су мини брејк и смањили резултат на 6 поена предности за ОКК Београд на крају првог полувремена. У наставку утакмице гости су након још једног мини брејка крај трећег периода завршили са само 3 поена заостатка, чиме се ушло у егал завршницу последње чевртине. Смиренијом завршницом играчи тренера Јековића успели су да задрже остварену предност и у утакмицу рутински приведу крају. Најефикаснији играчи у ОКК Београду били су Филип Шепа И Владимир Поповић који су постигли по 21 поен, Алексеј Нешовић са 13 и Милоард Шутуловић са 11 постигнутих поена.