Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda danas je na gostujućem parketu ostvario pobedu u susretu 4. kola Superlige Srbije u sezoni 2022/23. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Zlatibora, a meč je završen rezultatom 72:98 (16-35, 21-18, 6-27, 29-18).

Danas je u susretu 4. kola Superlige Srbije ekipa OKK Beograda u hali SC Čajetina odmerila snage sa ekipom KK Zlatibor Gold Gondola i ostvarila treću pobedu u ovom takmičenju. Plavo-beli su sjajno otvorili utakmicu i već u prvoj četvrtini stekli 19 poena prednosti. U dugoj deonici domaći tim je pružio nešto bolju igru, ali se na poluvreme ipak otišlo sa velikom razlikom na semaforu. Nakon pauze su izabranici Vuleta Avdalovića ponovo bili izuzetno ubedljivi, pa je već nakon treće četvrtine bilo rešeno pitanje pobednika. Na kraju, više nego ubedljiv i zaslužen trijumf plavo-belih koji ostaju u trci za prvu poziciju.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Filip Đuran (14p, 7sk, 3as), Brano Đukanović (14p, 1sk), Jordan Rashaun Watson (13p, 3sk, 2as, 3uk), Nemanja Protić (8p, 1as), Sandi Grubelić (7p, 3sk, 7as, 1uk), Aleksandar Ponjavić (4p, 6sk, 2as, 1uk, 1blk) i Dušan Stojičić (4p, 6sk), dok su se u redovima plavo-belih istakli Andrija Jelavić (30p, 11sk), Stefan Miljenović (20p, 9sk, 3as, 2uk), Mihailo Mušikić (11p, 5sk, 2as, 1uk), Nikola Topić (11p, 8as), Aleksa Milenković (7p, 4sk, 1as, 2uk), Danilo Labović (7p, 1as, 1uk) i Timotej Malovec (6p, 4sk, 1as, 2blk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti gost, a odmeriće snage sa ekipom Spartaka.