Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je danas na svom parketu pretrpeo poraz u susretu 28. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Spartaka Office Shoes koja je slavila rezultatom 66:90 (24-22, 13-24, 18-23, 11-21).

Danas je u susretu 28. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali TC Dejan Milojević odmerila snage sa ekipom Spartaka Office Shoes i pretrpela osamnaesti ovosezonski poraz. Plavo-beli su dobro otvorili meč i prvu četvrtinu završili sa dva poena prednosti. U nastavku utakmice gosti su bili bolji rival, a prelomna je bila poslednja deonica u kojoj su stigli do nedostižne prednosti i na kraju izuzetno ubedljive pobede.

Najbolji u redovima plavo-belih bili su Marković B. (19p, 11sk, 3as, 2uk), Petrović M. (16p, 1sk, 6as), Pantelić A. (11p, 2sk, 1uk), Mušicki A. (9p, 3sk, 2as, 2uk), Gačić L. (6p, 1sk, 1as), Radaković F. (3p, 2sk) i Vukčević M. (2p, 4sk, 1uk), dok su se u redovima gostujućeg tima istakli Tejić M. (26p, 9sk, 3as), Barna F. (15p, 7sk, 4as), Medarević V. (11p, 4sk, 2as), Gordić N. (10p, 5as), Lazić A. (10p, 2sk, 2as), Cerovina L. (8p, 3sk, 1as), Sokolović A. (4p, 6sk, 3as), Milisavljević M. (4p, 4sk, 1as, 1uk) i Radosavljević D. (2p, 1sk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti gost, a odmeriće snage sa ekipom Vršca.