Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na gostujućem parketu pretrpeo poraz u susretu 22. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom SPD Radnički koja je slavila rezultatom 80:70 (26-18, 16-22, 12-24, 26-6).

Večeras je u susretu 22. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali ’’Jezero’’ u Kragujevcu odmerila snage sa ekipom SPD Radnički i pretrpela trinaesti ovosezonski poraz. Domaći tim je dobro otvorio utakmicu i u prvoj četvrtini stekao solidnu prednost. Plavo-beli su u naredne dve četvrtine zaigrali mnogo bolje i u poslednju deonicu ušli sa deset poena prednosti. Ipak, Kragujevčani su sjajnom igrom u poslednjoj četvrtini u potpunosti preokrenuli rezultat i na kraju stigli do ubedljive pobede.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su West L. (17p, 5sk, 1uk), Nikolić P. (11p, 2sk, 3as), Đerasimović M. (10p, 3sk, 2as), Blagojević M. (10p, 2sk), Croft Q. (9p, 4sk, 11as, 3uk), Webster K. (7p, 3as), Dautović D. (6p, 2sk, 3as, 2uk), Milosavljević D. (5p, 1uk), Dobrašinović V. (3p, 1uk) i Nikolić U. (2p, 3sk), dok su se u redovima plavo-belih istakli Marković B. (18p, 11sk, 3as, 1uk), Petrović M. (18p, 4sk, 8as, 1uk), Nekić L. (10p, 4sk, 1uk), Vukčević M. (8p, 2sk, 3as, 1uk), Dragojević K. (5p, 4sk, 1as), Gačić L. (4p, 1sk), Radaković F. (3p, 2sk, 1as), Pantelić A. (2p, 1as) i Pavlović M. (2p, 2sk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti domaćin, a odmeriće snage sa ekipom Čačak 94 Quantox.