Poraz OKK Beograda u duelu sa gostujućom Kolubarom

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Košarkaši OKK Beograda su danas na svom parketu pretrpeli treći ovosezonski poraz. Gostujuća ekipa Kolubare je slavila rezultatom 75:81 (19-16, 25-19, 15-27, 16-19).

Danas je u okviru 4.kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali Mega Factory odmerila snage sa ekipom KK Kolubara LA 2003 i pretrpela poraz. Domaći tim je dobro otvorio utakmicu i nakon dve odigrane četvrtine imao devet poena prednosti. Međutim, usledile su odlične dve četvrtine Lazarevčana koji su uspeli da preokrenu rezultat i sačuvaju prenost do samog kraja utakmice.

Najbolji u redovima domaćina bili su Marko Brekić (15p, 4sk), Marko Stojadinović (12p, 3sk), Nikola Đurišić (12p, 3sk, 3as), Mateja Todorić (9p, 3sk, 5as), Mihailo Mušikić (9p, 4sk, 2uk) i Marko Boltić (7p, 5sk, 3as), dok su se u redovima gostiju istakli Aleksandar Vuletić (20p, 9sk, 3as), Nikola Simić (18p, 3as, 3uk), Vuk Đorđević (11p, 3sk, 3as), Petar Šparović (9p, 6sk, 7as, 3uk) i Mladen Vitković (9p, 9sk, 5as, 2uk).

U narednoj rundi takmičenja koja je na programu idućeg vikenda ekipa OKK Beograda će biti gost ekipe Zlatibora.