Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na svom parketu pretrpeo poraz u susretu 12. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Vojvodine MTS koja je slavila rezultatom 87:90 (23-22, 26-22, 19-34, 19-12).

Večeras je u susretu 12. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali Mega Factory odmerila snage sa ekipom Vojvodine MTS i pretrpela šesti ovosezonski poraz. Plavo-beli su u prve dve četvrtine bili bolji rival i na poluvreme otišli sa pet poena prednosti na svom kontu. Ipak, ključna je bila treća četvrtina u kojoj su gosti preokrenuli rezultat i stigli do dvocifrene prednosti. Puleni Vuleta Avdalovića nisu se predavali, odigrali odlično u odbrani u poslednjoj četvrtini, ali su uspeli da izbore samo neizvesnu završnicu.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Petrović M. (25p, 2sk, 4as), Đulović A. (13p, 5sk, 1uk), Vukčević M. (12p, 8sk, 1as), Pantelić A. (11p, 2sk, 1as, 1uk), Marković B. (9p, 7sk, 2as), Nekić L. (7p, 4sk, 1as, 1uk), Pavlović M. (6p, 2sk, 1as) i Mušicki A. (4p, 5sk, 1as), dok su se u redovima gostiju istakli Cunningham J. (19p, 2as), Vučetić V. (14p, 7sk, 4as), Johnson T. (13p, 12sk, 5as), Ivošev T. (11p, 3sk, 1as), Rakićević P. (11p, 1sk, 4as, 2uk), Ljubičić M. (8p, 6sk, 3as) i Banjac U. (8p, 1sk, 2uk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti gost, a odmeriće snage sa ekipom Spartak Office Shoes.