Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na svom parketu pretrpeo poraz u susretu 3. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Tamiša koja je nakon produžetka slavila rezultatom 105:110 (30-22, 22-22, 24-22, 18-28, 11-16).

Večeras je u susretu 3. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali ’’Mega Factory’’ odmerila snage sa ekipom Tamiša i pretrpela drugi ovosezonski poraz. Juče započeti meč, prekinut nakon prve četvrtine zbog nestanka električne energije, nastavljen je dan kasnije. Delovalo je da će plavo-beli rutinski stići do pobede, jer su nastavili sa dobrom igrom i u poslednju deonicu ušli sa dvocifrenom prednošću. Ipak, gosti iz Pančeva se nisu predavali i u samoj završnici uspeli su da izbore produžetak. U dodatnih pet minuta imali su više koncentracije, pa su na kraju stigli do prve ovosezonske pobede.

Najbolji u redovima plavo-belih bili su Marković B. (26p, 5sk, 4as), Pantelić A. (19p, 4sk, 3as, 2uk), Vukčević M. (18p, 9sk, 4as, 1uk), Đulović A. (12p, 3sk), Kroflič U. (11p, 1sk, 2as, 1uk), Nekić L. (7p, 6sk) i Mušicki A. (6p, 1sk, 6as), dok su se u redovima gostujućeg tima istakli Andrews J. (28p, 3sk, 4as, 2uk), Mitrović S. (24p, 2sk, 1uk), Treacy D. (16p, 8sk, 5as, 3uk), Terzić B. (16p, 4sk, 3as, 2uk) i Pajić O. (12p, 1sk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti gost, a odmeriće snage sa ekipom Novog Pazara.