Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na gostujućem parketu pretrpeo poraz u susretu 16. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Dynamic Balkan Bet koja je slavila rezultatom 84:80 (24-26, 21-17, 14-26, 25-11).

Večeras je u susretu 16. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali SC Dynamic u Beogradu odmerila snage sa ekipom Dynamic Balkan Bet i pretrpela deveti ovosezonski poraz. Nakon ravnopravnog prvog poluvremena u kome su oba tima imala svoje periode usledila je odlična treća četvrtina plavo-belih na kraju koje su imali dvocifrenu prednost. Ipak, slabom igrom u završnih pet minuta susreta dozvolili su rivalu da napravi potpuni preokret i nakon neizvesne završnice stigne do važne pobede.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Penn E. (17p, 10sk, 1uk), Šljivančanin J. (14p, 7sk, 1as), Ristić A. (13p, 2sk, 2as, 1uk), Nerandžić N. (11p, 10sk, 1as, 2uk), Kostić N. (10p, 4sk, 4as, 1uk), Paunović U. (8p, 1sk, 4as, 1uk), Radošić O. (7p, 3sk, 2as) i Malešević F. (4p, 1sk), dok su se u redovima plavo-belih istakli Kroflič U. (19p, 5sk, 2as, 1uk), Petrović M. (17p, 6sk, 9as, 3uk), Pavlović M. (14p, 4sk, 1as), Marković B. (13p, 6sk, 2as), Vukčević M. (7p, 7sk, 1as), Milenković A. (4p, 5sk), Paunović A. (4p, 1sk, 2uk) i Đulović A. (2p, 2uk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti domaćin, a odmeriće snage sa ekipom Zlatibor Gold Gondola.