Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na gostujućem parketu pretrpeo poraz u susretu 4. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Novog Pazara koja je slavila rezultatom 78:74 (26-23, 15-15, 18-12, 19-24).

Večeras je u susretu 4. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali Doguš Sports Academy odmerila snage sa ekipom Novog Pazara i pretrpela treći ovosezonski poraz. Plavo-beli su do sredine treće četvrtine bili ravnopravan rival, nakon čega je usledio pad koji ih je odlučio utakmicu. Pri rezultatu 45:46 domaći tim je napravio seriju 10:0 i prednost od devet poena sačuvao do kraja trečeg perioda. U poslednjoj četvrtini plavo-beli su uspeli da priđu rivalu, imali priliku i da stignu do izjednačenja, ali ipak nisu imali snage i koncentracije za potpuni preokret.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Boyd D. (25p, 2sk, 1as, 1uk), Vasić L. (13p, 9sk, 1as, 3uk), Harvey E. (11p, 4sk, 2as, 1uk), Nikolić N. (8p, 5sk, 5as, 2uk), Gutalj M. (8p, 6sk, 1as) i Stanković L. (8p, 5sk, 2as, 1uk), dok su se u redovima plavo-belih istakli Pantelić A. (16p, 3sk, 2uk), Marković B. (13p, 14sk, 2as, 1uk), Kroflič U. (11p, 5sk, 5as, 1uk), Pavlović M. (9p, 3sk), Vukčević M. (9p, 2sk, 1as) i Nekić L. (8p, 7sk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti domaćin, a odmeriće snage sa ekipom Joker.