Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na svom parketu ostvario pobedu u susretu 14. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Vršca i slavili rezultatom 91:85 (24-24, 24-29, 21-18, 22-14).

Večeras je u susretu 14. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u hali Mega Factory odmerila snage sa ekipom Vršca i ostvarila sedmi ovosezonski trijumf. Nakon ujednačene prve četvrtine gosti su u drugoj bili bolji tim i na pauzu otišli sa pet poena prednosti. Ipak, u nastavku utakmice plavo-beli su zaigrali bolje u odbrani i zasluženo stigli do veoma važne pobede.

Najbolji u redovima plavo-belih bili su Vukčević M. (22p, 7sk, 1as), Petrović M. (19p, 1sk, 4as), Marković B. (14p, 6sk, 2as, 1uk), Milenković A. (12p, 5sk, 2uk), Pantelić A. (11p, 3sk, 7as), Kroflič U. (9p, 1as, 2uk) i Đulović A. (3p, 7sk, 2as), dok su se u gostujućem timu istakli Phillips J. (25p, 4sk, 2uk), Jovanović S. (15p, 5sk, 1as, 2uk), Simić S. (14p, 3sk, 6as, 3uk), Đorđević V. (7p, 2sk, 2as), Jovičić M. (6p, 3sk, 1uk), Stefanović S. (5p) i Haskin N. (4p, 5sk, 1as, 1uk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti gost, a odmeriće snage sa ekipom Metalca.