Povezane vesti

Seniorski tim OKK Beograda je večeras na gostujućem parketu ostvario pobedu u susretu 18. kola Košarkaške lige Srbije u sezoni 2023/24. Plavo-beli su odmerili snage sa ekipom Tamiša i slavili rezultatom 85:89 (28-11, 21-22, 22-33, 14-23).

Večeras je u susretu 18. kola Košarkaške lige Srbije ekipa OKK Beograda u Hali sportova Strelište u Pančevu odmerila snage sa ekipom Tamiša i ostvarila osmi ovosezonski trijumf. Domaćini su dobro otvorili utakmicu i već nakon prve četvrtine imali više nego ubedljivu prednost koju su uspeli da sačuvaju do poluvremena. Ipak, plavo-beli su nakon pauze zaigrali mnogo bolje i do kraja utakmice uspeli da stignu do preokreta i važne pobede.

Najbolji u redovima domaćeg tima bili su Andrews Jaylen R. (21p, 5sk, 3as, 2uk), Čupković S. (21p, 6sk, 1as), Terzić B. (17p, 10sk, 1as, 1uk), Treacy Dante A. (6p, 4sk, 2as, 3uk), Grković M. (6p, 3sk, 1as, 1uk), Stanojević B. (6p, 3sk, 1as), Kojadinović A. (5p, 5sk, 1as) i Mihailović M. (3p, 1sk, 2as), dok su se u redovima plavo-belih istakli Marković B. (32p, 8sk, 1as, 1uk), Vukčević M. (15p, 6sk, 3as, 1uk), Milenković A. (15p, 5sk, 1uk), Petrović M. (14p, 4sk, 6as, 1uk), Gačić L. (6p, 1sk), Đulović A. (5p, 2sk) i Radaković F. (2p, 1sk, 1uk).

U narednom kolu ekipa OKK Beograda će biti domaćin, a odmeriće snage sa ekipom Novog Pazara.